Firma Profili

 

     Firmamız 1980 senesinde şu anda bulunduğu Şaşkınbakkal Kadıköy'de hizmete başlamıştır. Firmamız Ramazan Güvercin ve Ömer Arslan'ın ortaklığıyla kurulmuş ve daha sonra bir şubesini daha yine Şaşkınbakkal'a açarak büyümüştür.

     Firmamızın misyon olarak benimsediği en önemli kuralı dürüstlük ve kalitedir. Yıllardır kalite ve dürüstlüğünden ödün vermeden hizmet veren Çınar Kuruyemiş, sağlığına ve kaliteye dikkat eden pek çok ünlünün de alışveriş yaptığı bir kurum haline gelmiştir.

 
     Çınar Kuruyemiş ürünlerini özel olarak seçer ve hijyene son derece önem verir. Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve Sağlık Bakanlığı ile Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının denetiminden geçmektedir.
 
     Çınar Kuruyemiş , güleryüzlü ve sıcakkanlı çalışanlarıyla müşterilerinin isteklerine önem verir. Çünkü Çınar Kuruyemiş müşteri devamlılığı için firma bünyesindeki çalışanlarını eğitmiştir.
 
     Çınar Kuruyemiş , en kaliteli ürünleri piyasaya göre en uygun şekilde müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir. Çınar Kuruyemiş'te müşterilere uygun sunulmaya çalışılan ürünlerde kalitenin düşmesine müsaade edilmemektedir.
 
     İşimizi seviyoruz , çünkü biz müşterilerimize değer veriyoruz.